Kruki Skrzyszow UKS
      Nawigacja
Strona Główna
Kadra handball ZSPiG
Galeria
Artykuły
Linki, filmiki
Kalendarz Sportowy w ZSPiG
Forum
Kontakt
Kryteria Ocen z WF 2015/2016
      Treningi 2018/2019
poniedziałek 13:20-14:10 wtorek 12:20-14:10 środa 12:20-14:10 czwartek 12:20-14:10
 II liga młodzika

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni informuje, że mecze turniejowe II ligi MM młodzików zostaną rozegrane 17 lutego 2013r. (niedziela). Początek godz. 10.00. Miejsce: sala sportowa I LO w Bochni przy pl. ks. Czaplińskiego 1.

 Mistrzostwa Gminy w mini piłce koszykowej

 

Mistrz Gminy 2013 w mini piłce koszykowej chłopców

dla

Szkoły Podstawowej nr1 w Skrzyszowie

 

Zawody odbyły się w sobotę 2-go lutego na hali sportowej w Ładnej (1 miejsce SP nr1 Skrzyszów, 2 miejsce SP Szynwałd, 3 miejsce SP nr2 Skrzyszów oraz SP Ładna.

Nasz zespół startował w skladzie: Marcinkiewicz Kamil, Chmiel Jakub, Kamysz Karol, Karwala Patryk, Kuta Jakub, Prokop, Galus Mateusz,Stach Kacper. Stelmach Bartosz, Janczak Piotr, Mądel Emanuel, Mądel Filip, Żurowski Kamil

GRATULACJE !!!!!!!! :)

 

 Wojewódzka Liga Młodzika II runda

Kolejność gier w każdym turnieju: 1-2.3-4,2-3,4-1,2-4,1-3

Mecze 2 x 15 min. 3 rundy każdy z każdym w formie miniturniejów

 

 turniej szachowy

 

TURNIEJ  SZACHOWY

Wyniki turnieju szachowego o mistrzostwo

Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Skrzyszowie

z dnia 14.12.2012

 

Tabela końcowa w kategorii Gimnazjum

 

  http://i48.tinypic.com/al2f5e.jpg

 

Tabela końcowa w kategorii Szkoła Podstawowa

 

http://i45.tinypic.com/6ibebt.jpg

 

 

 

 

 Turniej Mikołajkowy

Sprawozdanie z Mikołajkowego Pucharu Wójta w piłce ręcznej

Drużyny reprezentujące swoje szkoły wystąpiły w następujących składach:

SP nr1 w Skrzyszowie I: Jasiak M., Janczak P., Kamysz K., Chmiel J., Kuta J., Mądel F., Stelmach B., Stelmach F., Żurowski K., trenerem zespołu był Pan Rafał Łabuz.

SP w Ładnej: Miś M., Baran K., Młyński O., Tchoń A., Otwinowska K., Buczek, Pęcak A, Michałek M, Miś M, Biedrzycki A, Hanusiak G, Barnaś W, Sysło K, Wolak M., trenerem zespołu był Pan Dariusz Boruch

SP nr2 w Skrzyszowie: Świnionoga P., Kloch J., Reszczyński J., Kurnik D., Jop D., Kiwior D., Krupa K., Stańczyk R. trenerem zespołu był Jacek Gomółka

SP nr1 w Skrzyszowie II: Tulicka I., Stach K., Rachwał M., Hoim D., Mądel M., Grela D., Bieda K., Korus F., Mondel S., Galus M., Marian J., Zegar M., trenerem zespołu był Pan Rafał Łabuz

SP w Pogórskiej Woli: Sztorc A., Świerczek M., Guściara M., Michoń P. Tchoń K., Czernia K., Sztorc P., Zabawski K., Esmund K., Stawarz M., trenerem zespołu był Pan Rajmund Kapustka

Wyniki meczów:

SP nr1 w Skrzyszowie II - SP nr1 w Skrzyszowie     4:22

SP nr2 w Skrzyszowie - SP w Ładnej                         2:6

SP w Pogórskiej Woli - SP nr1 w Skrzyszowie II      14:5

SP nr1 w Skrzyszowie I - SP nr2 w Skrzyszowie      21:2

SP w Ładnej - SP w Pogórskiej Woli                          3:9

SP nr1 w Skrzyszowie II - SP nr2 w Skrzyszowie     7:6

SP nr1 w Skrzyszowie I - SP w Ładnej                       17:0

SP w Pogórskiej Woli - SP nr2 w Skrzyszowie         11:3

SP nr1 w Skrzyszowie II - SP w Ładnej                      6:8

SP nr1 w Skrzyszowie I - SP w Pogórskiej Woli      16:2

W kategorii najlepszy zawodnik turnieju wyróżnieni zostali: Hanusiak Gabriel, Świerczek Marcin, Jop Daniel, Tulicka Iwona, Chmiel Jakub,. Królem strzelców został Stelmach Filip z SP nr1 w Skrzyszowie.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce SP nr1 w Skrzyszowie I  

2 miejsce SP w Pogórskiej Woli

3 miejsce SP w Ładnej  

4 miejsce SP nr1 w Skrzyszowie II

5 miejsce SP nr2 w Skrzyszowie  

 W drugim dniu rywalizowały Szkoły Gimnazjalne: Gimnazjum w Skrzyszowie, Gimnazjum w Tuchowie, Gimnazjum w Lisiej Górze, Gimnazjum w Pogórskiej Woli.

 Drużyny reprezentujące swoje szkoły wystąpiły w następujących składach:

Gimnazjum w Skrzyszowie: Chrapusta D., Wzorek K., Stanosz B., Kozielec K., Stelmach Sz., Bednarz M., Wadycki P., Barnaś K., Mondel B., Marcke F., Jasiak M., Starostka Ł., Ciurej D., trenerem był Pan Rafał Łabuz

Gimnazjum w Tuchowie: Muzyka K., Wojdan R., Kita W., Nawrocki T., Chrzanowski K., Hudyka K., Stańczyk B., Janowiec K.,  Poręba M., Muzyk T., Ciszek M., Pawlik S., trenerami zespołu byli Panowie Ryszard Wrona i Marek Srebro Dyrektor MOSIR w Tuchowie.

Gimnazjum w Lisiej Górze: Mróz P., Bujak M., Bies Ł., Surga D., Kuta M., Świątek A., Świątek M., Madej T., Kuta D., Kurek K., Zibirt A., Kamykowski K., Moskal M., Wójcik D., trenerem zespołu był Pan Leszek Ziółkowski

Gimnazjum w Pogórskiej Woli: Barnaś P., Smoter D., Miskowicz M., Kozak G., Matyja P., Kapustka P., Mucha B., Wywrot M., Wilk D., Soprych K., trenerem zespołu był Pan Grzegorz Wrona.

Wyniki :

Gimnazjum w Tuchowie - Gimnazjum w Pogórskiej Woli       13:4

Gimnazjum w Lisiej Górze - Gimnazjum w Skrzyszowie          13:16

Gimnazjum w Pogórskiej Woli -  Gimnazjum w Skrzyszowie  8:10

Gimnazjum w Tuchowie - Gimnazjum w Lisiej Górze              11:12

Gimnazjum w Pogórskiej Woli- Gimnazjum w Lisiej Górze     9:9

Gimnazjum w Tuchowie - Gimnazjum w Skrzyszowie             4:5

 W kategorii najlepszy zawodnik turnieju wyróżnieni zostali: Wiktor Kita, Tomasz Madej, Wojciech Kara, Piotr Wadycki. Królem strzelców został Kamil Kozielec z Gimnazjum w Skrzyszowie.

 Klasyfikacja  końcowa:

 1 miejsce Gimnazjum w Skrzyszowie

2 miejsce Gimnazjum w Lisiej Górze

3 miejsce Gimnazjum w Tuchowie

4 miejsce Gimnazjum w Pogórskiej Woli

 Terminarz rozgrywek wojewódzkich Młodzika w piłce ręcznej

MM - młodzicy

I 10.10.2012  godzina 16:00

 

3 Kruki Skrzyszów PM MPEC Tarnów   godz 16:00

 

II 21.10.2012

 

17 PM MPEC Tarnów - Kusy I Kraków

18 Kruki Skrzyszów - Kusy II Kraków

19 PM MPEC Tarnów - Krakowiak Kraków

20 Kruki Skrzyszów - Kusy I Kraków

21 PM MPEC Tarnów - Kusy II Kraków

22 Kruki Skrzyszów - Krakowiak Kraków

 

III 11.11.2012  przełożony na grudzień

 

28 UKS Lipinki - PM MPEC Tarnów

30 Wiertmet Libusza - Kruki Skrzyszów

31 UKS Lipinki - Kruki Skrzyszów

32 Wiertmet Libusza - PM MPEC Tarnów

 

IV 25.11.2012

 

41 PM MPEC Tarnów - Czwórka Libiąż

42 Kruki Skrzyszów - PMOS Chrzanów

43 PM MPEC Tarnów - PMOS Chrzanów

44 Kruki Skrzyszów - Czwórka Libiąż

 

V 2.12.2012

 

 

61 MOSiR II Bochnia - Kruki Skrzyszów

62 MOSIR I Bochnia - PM MPEC Tarnów

63 MOSiR II Bochnia - PM MPEC Tarnów

64 MOSIR I Bochnia - Kruki Skrzyszów

 

VI 16.12.2012

 

65 Kruki Skrzyszów - Świt Szaflary

66 PM MPEC Tarnów - UKS Biały Dunajec

67 Kruki Skrzyszów - UKS Biały Dunajec

68 PM MPEC Tarnów - Świt Szaflary

 

 

 

Młodzik

I faza:
mecze każdy z każdym, wg w/w terminarza, czas gry: 2x20 min,
drużyn pogrubione - gospodarze miniturniejów
mecze w niedziele
II faza:
6 najlepszych drużyn awansuje do I ligi wojewódzkiej MM
terminy rozgrywek I ligi: 3, 10, 17, 24 lutego, 3, 10, 17, 24 marca 14, 21 kwietnia 2013
Pozostałe zainteresowane zespoły utworzą II ligę - system rozgrywek zależny od zgłoszeń.

 

 

 

 

I 7.10.2012

1 LUKS Skrzyszów - Krakowiak Kraków

2 Siódemka Chełmek - MOSiR Tuchów

3 MOSiR Bochnia - PMOS Chrzanów

4 PM MPEC Tarnów - Kusy Kraków

II 14.10.2012

5 Krakowiak Kraków - Kusy Kraków

6 PMOS Chrzanów - PM MPEC Tarnów

7 MOSiR Tuchów - MOSiR Bochnia

8 LUKS Skrzyszów - Siódemka Chełmek

III 21.10.2012

9 Siódemka Chełmek - Krakowiak Kraków

10 MOSiR Bochnia - LUKS Skrzyszów

11 PM MPEC Tarnów - MOSiR Tuchów

12 Kusy Kraków - PMOS Chrzanów

IV 28.10.2012

13 Krakowiak Kraków - PMOS Chrzanów

14 MOSiR Tuchów - Kusy Kraków

15 LUKS Skrzyszów - PM MPEC Tarnów

16 Siódemka Chełmek - MOSiR Bochnia

V 4.11.2012

17 MOSiR Bochnia - Krakowiak Kraków

18 PM MPEC Tarnów - Siódemka Chełmek

19 Kusy Kraków - LUKS Skrzyszów

20 PMOS Chrzanów - MOSiR Tuchów

VI 11.11.2012

21 Krakowiak Kraków - MOSiR Tuchów

22 LUKS Skrzyszów - PMOS Chrzanów

23 Siódemka Chełmek - Kusy Kraków

24 MOSiR Bochnia - PM MPEC Tarnów

VII 18.11.2012

25 PM MPEC Tarnów - Krakowiak Kraków

26 Kusy Kraków - MOSiR Bochnia

27 PMOS Chrzanów - Siódemka Chełmek

28 MOSiR Tuchów - LUKS Skrzyszów

II runda

VIII 25.11.2012

29 Krakowiak Kraków - LUKS Skrzyszów

30 MOSiR Tuchów - Siódemka Chełmek

31 PMOS Chrzanów - MOSiR Bochnia

32 Kusy Kraków - PM MPEC Tarnów

IX 2.12.2012

33 Kusy Kraków - Krakowiak Kraków

34 PM MPEC Tarnów - PMOS Chrzanów

35 MOSiR Bochnia - MOSiR Tuchów

36 Siódemka Chełmek -LUKS Skrzyszów

X 9.12.2012

37 Krakowiak Kraków - Siódemka Chełmek

38 LUKS Skrzyszów - MOSiR Bochnia

39 MOSiR Tuchów - PM MPEC Tarnów

40 PMOS Chrzanów - Kusy Kraków

XI 16.12.2012

41 PMOS Chrzanów - Krakowiak Kraków

42 Kusy Kraków - MOSiR Tuchów

43 PM MPEC Tarnów - LUKS Skrzyszów

44 MOSiR Bochnia - Siódemka Chełmek

XII 22.12.2012

45 Krakowiak Kraków - MOSiR Bochnia

46 Siódemka Chełmek - PM MPEC Tarnów

47 LUKS Skrzyszów - Kusy Kraków

48 MOSiR Tuchów - PMOS Chrzanów

XIII 6.01.2013

49 MOSiR Tuchów - Krakowiak Kraków

50 PMOS Chrzanów - LUKS Skrzyszów

51 Kusy Kraków - Siódemka Chełmek

52 PM MPEC Tarnów - MOSiR Bochnia

XIV 12.01.2013

53 Krakowiak Kraków - PM MPEC Tarnów

54 MOSiR Bochnia - Kusy Kraków

55 Siódemka Chełmek - PMOS Chrzanów

56 LUKS Skrzyszów - MOSiR Tuchów

 

 Treningi



Treningi roczników 1998-2002


poniedziałek 17:00-18:30

środa 15:00- 17:00

piątek 12:20- 15:00

 mistrzostwa UKS ów

V  MISTRZOSTWA UKS-ów  - województwa małopolskiego w piłce ręcznej

chłopców i dziewcząt”

Rozgrywki przeprowadzone zostaną w hali sportowej w Skrzyszowie ,w dniu 2 .06.2011r. sobota  

w godzinach  9.00 – 15.00 chłopcy   i  3.06.2012r. niedziela  w godzinach 9.30 -  14.30- dziewczęta.


Klasyfikacja chłopców

1 miejsce MKS PM I

2 miejsce UKS Świt Szaflary

3 miejsce UKS Kruki Skrzyszów

4 miejsce MKS PM II

5 miejsce UKS Sęp Wilczyska

6 miejsce MOSiR Bochnia


Skład UKS Kruki Skrzyszów:

Jasiak Marcin (bramkarz), Chmiel Jakub(7 bramek), Stanosz Bartłomiej (4 bramki), Marcke Filip (12 bramek), Nowak Miłosz, Kuta Jakub, Kalita Patryk (10 bramek), Bednarz Miłosz (1 bramka), Mądel Filip, Jasiak Mikołaj (bramkarz), Starostka Łukasz (6 bramek), Stelmach Filip (7 bramek)




 Finał Powiatowy



Finał Powiatowy Gimnazjady Młodzieży w piłce ręcznej chłopców 2012

1 miejsce Gimnazjum w Skrzyszowie
2 miejsce Gimnazjum w Tuchowie
3 miejsce Gimnazjum Woli Rzędzińskej
4 miejsce Gimnazjum w Pleśnej

Skład:

Bobrowski Marcin, Bobrowski Artur, Bałut Konrad, Stach Jakub, Mazur Dominik, Mądel Dawid, Onak Wiktor, Kozielec Kamil, Stańczyk Jarosław, Nazimek Michał, Bednarz Artur, Chrapusta Dominik, Wzorek Kamil, Stelmach Szymon, Kwiatkowski Gustaw, Młyński Kacper.


Zdjęcie w zakładce Galeria/ osiągnięcia.



 Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej Gimnazjum



Gimnazjum w Skrzyszowie zostało Mistrzem Gminy w piłce siatkowej chłopców.

Turniej odbył się w sobotę i pokonali zespoły z Pogórskiej Woli oraz z Szynwałdu.



GRATULACJE !!!!!
 FERIE na Sportowo

Zapraszamy na zajęcia sportowe na hali w Skrzyszowie

Organizator: Rafał Łabuz

I tydzień ferii


Czwartek   9:30 - 11:00

Piątek       9:30 - 11:00   + trening bramkarski


Strona 11 z 12 << < 8 9 10 11 12 >
      Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
      Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ballred
18/03/2013 14:44
Gratulacje chłopaki jeszcze raz......................
..smiley


Filip_Stelmach
03/06/2012 14:48
wygraliśmy to co się dało maksymalnie smiley

ballred
02/06/2012 16:44
Brawo chłopaki :-) dobra gra i 3 miejsce smiley

Copyright UKS Kruki Skrzyszów © 2006
Powered by PHP-Fusion
No Limits Theme by CMS Artworks © 2003-2005
154605 Unikalnych wizyt



Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie